Bant Sıyırıcılar

Bant Sıyırıcı Çeşitleri
ACT-PS BİRİNCİL SIYIRICI
ACT-PS BİRİNCİL SIYIRICI

ACT-100 PS Poliüretan bıçaklı birincil sıyırıcıdır. Hertürlü uygulamada kullanılabilen ACT-100 PS mekanik bant eki ile eklenmiş bantlarda bile sorunsuz olarak kullanılabilirler.

Banta göre konumu tamburun ön tarafındadır. Her türlü uygulamada kullanılabilen ACT-100 PS mekanik bant eki ile eklenmiş bantlarda bile sorunsuz olarak kullanılabilirler.

ACT-100 PS nin sıyırıcı bıçakları poliüretandan üretilmişlerdir ve aşınma dayanımları çok iyidir. 100mm genişliğinde parçalardan oluşan ACT-100 PS sıyırıcı bıçakları birbirlerinden bağımsız olarak hareket ederek poliüretanın vermiş olduğu esneklik sayesinde banta çok iyi uyum sağlarlar .

ACT-100 PS BİRİNCİL SIYIRICI
ACT-100 PS BİRİNCİL SIYIRICI

ACT-PS birincil sıyırıcılar, tek parça ucu, kolay montaj edilme ve bakım rahatlığı özelliği ile iyi sıyırma performansı sağlar.

ACT-PS birincil sıyırıcılar, tek parça ucu, kolay montaj edilme ve bakım rahatlığı özelliğinin yanı sıra iyi sıyırma performansı ve özel fiyat avantajı gibi özelliklerinden dolayı rakip sıyırıcılara üstünlük sağlar.

Özel bir dizayna sahip ACT-PS bıçakları sürekli temizleme gücü sağlar ve bu yapısı onları standart sıyırıcılardan ayırır. Sıyırıcı ucu aşındıkça, bu özel dizaynın kendine has baskı kuvveti ile sıyırma işleminin mükemmel ve kesintisiz olmasını sağlar.

ACT-150 PS BİRİNCİL SIYIRICI
ACT-150 PS BİRİNCİL SIYIRICI

ACT-150 PS Poliüretan bıçaklı birincil sıyırıcıdır. Hertürlü uygulamada kullanılabilen ACT-150 PS mekanik bant eki ile eklenmiş bantlarda bile sorunsuz olarak kullanılabilirler.

Banta göre konumu tamburun ön tarafındadır. Hertürlü uygulamadan kullanılabilen ACT-150 PS mekanik bant eki ile eklenmiş bantlarda bile sorunsuz olarak kullanılabilirler.

ACT-150 PS’nin sıyırıcı bıçakları poliüretandan üretilmişlerdir ve aşınma dayanımları çok iyidir. 150mm genişliğinde parçalardan oluşan ACT-150 PS sıyırıcı bıçakları birbirlerinden bağımsız olarak hareket ederek poliüretanın vermiş olduğu esneklik sayesinde banta çok iyi uyum sağlarlar .

ACT-PS II  BİRİNCİL SIYIRICI
ACT-PS II  BİRİNCİL SIYIRICI

ACT-PS II birincil sıyırıcılar, tek parça ucu, kolay montaj edilme ve bakım rahatlığı özelliğinin yanı sıra iyi sıyırma performansı ve özel fiyat avantajı gibi özelliklerinden dolayı rakip sıyırıcılara üstünlük sağlar.

Özel bir dizayna sahip ACT-PS II bıçakları, sürekli temizleme gücü sağlar ve bu yapısı onları standart sıyırıcılardan ayırır. Sıyırıcı ucu aşındıkça, bu özel dizaynın kendine has baskı kuvveti ile sıyırma işleminin mükemmel ve kesintisiz olmasını sağlar.

ACT-PS II birincil sıyırıcıları montaj için gerekli olan tüm parçalarla birlikte gönderilmektedir. Montajı plakaları sayesinde montaj son derece kolay olur. ACT-PS II bıçakların değişimi son derece basittir bundan dolayı bakımı da kolay olur.

ACT-100 PYB İKİNCİL SIYIRICI
ACT-100 PYB İKİNCİL SIYIRICI

ACT-100 PYB özel alaşım çelik bıçaklı ikincil bir sıyırıcıdır. Her türlü uygulamada ve özellikle aşındırma özelliği çok yüksek malzemelerin taşındığı konveyörlerde kullanılır.

Sıyırıcının yerleştirilmesi bantın alt kısmında tahrik tamburunun ekseninden en az 500mm geriye yapılır. Her türlü uygulamada ve özellikle aşındırma özelliği çok yüksek malzemelerin taşındığı konveyörlerde kullanılır.

ACT-100 PYB’nin sırıcı bıçağı bantın hareket yönüne dik bir biçimde yerleştirilir. Özel tasarım metal gövdesi sayesinde sıyrılan malzemenin birikmesini önler. Sıyırıcı bıçağı özel alaşım çelik olup çok yüksek aşınma dayanımına sahiptir. Özel dizayn metal gövdeye cıvatalar yardımı ile bağlanır ve çift taraflı kullanım özelliğine sahiptir.

ACT-100 PMB ÇOK AMAÇLI SIYIRICI
ACT-100 PMB ÇOK AMAÇLI SIYIRICI

ACT-100 PMB sıyırıcı hem birincil hem de ikincil olarak kullanılabilen çok amaçlı bir sıyırıcıdır.

ACT-100 PMB birincil sıyırıcı olarak kullanıldığında sıyırıcı bıçaklar tamburun ön tarafına konumlandırılır. İkincil sıyırıcı olarak kullanıldığında tambur ekseninin en az 500mm gerisine yerleştirilir ve 45˚ açı ile bıçaklar dönüş yönüne dik olacak şekilde monte edilir.

ACT-100 PMB, her türlü uygulamada özellikle yüksek derecede aşındırıcı malzemelerin taşındığı konveyör bantlarda kullanılabilirler.

Close

Log In

Enter Remind password

Type your e-mail address and we'll send you new password

Submit